מצלמות ip נסתרות

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שיותר ויותר אנשים מציבים מצלמות סמויות בפנים ומחוץ לבתים. נכון הדבר הן לבתים פרטיים והן לדירות שנמצאות בתוך מבני מגורים, וכן נכון הדבר הן לאזורים ושטחים שנמצאים מחוץ למבנה עצמו, גינה, חצר, שביל גישה ואזורים נוספים.

השימוש במצלמות אבטחה אלחוטיות לבית וכן במצלמות אחרות, נובע ממספר סיבות. ראשית, אנשים רבים מבקשים להתקין מצלמות שכאלה על מנת לשמור על בטיחות המבנה. זה נכון באזורים עירוניים וכן באזורים אחרים, למשל במושבים או יישובים שנמצאים באזורים מבודדים. מצלמות אלו מאפשרות להם לדעת מי נמצא בקרבת מקום בכל שלב של היום. כמו כן המצלמות מאפשרות לדעת מה קורה באזור, אם חס וחלילה נכנס מישהו לא מורשה או לחילופין, אם נמצאים דיירים בסיכון (תינוקות, קשישים), אז ניתן לדעת מה קורה איתם.

כמו כן השימוש במצלמות סמויות הוא מאוד נפוץ בבתים בהם יש ילדים קטנים אליהם מגיעה מטפלת. לצערנו הרב במהלך השנים התגלה, שיש יותר ויותר מקרים של מטפלות אשר מתעללות ופוגעות בילדים בהם הן מטפלות, מצלמות סמויות שנמצאות במקומות שונים בבית, מאפשרים לגלות האם המטפלת מתנהגת בצורה נאותה עם הילד, האם היא פוגעת בו פיזית, ובאופן כללי האם היא מטפלת בו וכיצד. יש לציין שבגני ילדים רבים נהוג היום להתקין מצלמות אך לא סמויות, בשביל שההורים יוכלו לעקוב דרך האינטרנט אחר ילדיהם. מדובר במצלמות IP נסתרות, כלומר מצלמות שמחוברות לאינטרנט.

לעומת מצלמות אלו ניתן למצוא גם מצלמות IP נסתרות הן מצלמות שמותקנות גם בעסקים ובתי מסחר רבים, מטרת המצלמות היא לעקוב אחר התנועה בעסק, כשהתמונה מועברת בלייב אל המחשבים. בעל העסק או האחראי על האבטחה בעסק, יכול לראות בכל שלב מה קורה במקום, גם אם הוא לא נמצא בו באופן פיזי. דרך המחשב הוא יכול לגלות מה קורה ובמידה ויש בעיה, ניתן לשלוח מוקד אבטחה למקום. חשוב לציין, שהמצלמות צריכות להיות ממוקמות במקומות איכותיים בהם ניתן לראות את כל האזור כך שיהיה ניתן לאבטח אותו בקלות רבה יותר.

אם אתם רוצים לדעת עוד על מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית או לעסק, אתם מוזמנים לפנות אלינו, יוסוניק, החברה המובילה בישראל להתקנת מצלמות אבטחה אלחוטיות כולל מצלמות סמויות מסוגים שונים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות הן למצלמות והן להתקנתם. הצוות שלנו מחכה לפנייתכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מצלמות אבטחה סמויות