מכשיר אינטרקום

אין זה סוד שמכשירי אינטרקום עברו שינויי עמוק בשנים האחרונות כתוצאה משיפורים בטכנולוגיה. שינויים אלו הביאו עימהם תחושת ביטחון גבוהה יותר בקרב הדיירים במבנים או בקרב בעלי המשרדים אשר משתמשים במכשיר אינטרקום חדיש, הם מקשים יותר על אפשרות להיכנס למבנה ללא אישור, ויוצרים חיץ ברור בין הרחוב למבנים. יש לציין עוד שבהרבה מקרים, מכשיר אינטרקום חדיש נראה מעוצב יותר מאותם מכשירים ישנים עם הלחצנים הרגילים.

השינוי שחל בתחום של מכשירי אינטרקום בא לידי ביטוי בצורות שונות, היום אנחנו יכולים למצוא אינטרקום עם קודן, קרי אינטרקום שאפשר לפתוח רק באמצעות הקלדת קוד מסוים, הקוד ניתן לבעלי ודיירי המקום בלבד, כך מי שלא מתגורר או עובד במקום, לא יכול להיכנס אליו. דוגמא של מכשיר אינטרקום כזה, מתאים הן למבני מגורים, כולל בתים פרטיים והן למשרדים ומפעלים.

דוגמא נוספת לשינוי שחל במכשירי אינטרקום הוא השילוב של מערכת אינטרקום עם קודן ומצלמה. מדובר על מערכות מתקדמות יותר שנמצאות בשימוש של בתים פרטיים רבים וכן מפעלים או בתי עסק שונים. הרעיון הוא די פשוט ברגע שאדם מבקש להיכנס למקום, המצלמה קולטת אותו, אפשרות אחת שהמצלמה תצלם אותו ולאחר מכן יהיה אפשר לזהות אותו, אפשרות אחרת היא שבזמן האמת הוא יצטרך להציג את פניו למצלמה ואז יהיה ניתן להחליט האם להכניס אותו או לא.

יש לציין שכיום אפשר למצוא מכשיר אינטרקום עם זיהוי ביומטרי, כלומר זיהוי שמבקש מכל מי שרוצה להיכנס למבנה או לחדר, להעביר את האצבע שלו, כך שהמערכת תקלוט אותו ורק אם הוא מורשה כניסה, היא תאפשר לו להיכנס. כיום זה קיים בעיקר במבנים ייחודים, כמו משרדים ממשלתיים שונים, חברות טכנולוגיות, מוסדות רפואיים ועוד. ההנחה היא שעם השנים, זה יגיע גם למבנים פרטיים מתוך כוונה למנוע כמה שיותר כניסה של אנשים לא מורשים למבנים.

יש לציין עוד שמלבד מכשיר אינטרקום, מבנים רבים במיוחד מבנים שמאכלסים משרדים, מעמידים שומר בכניסה וכן דורשים כרטיס מיוחד בשביל שיהיה ניתן להיכנס למעליות במשרד. מדובר על אמצעי אבטחה מאוד קפדניים.

חברת יוסוניק מתמחה בהקמת מערכת אינטרקום עם קודן ומצלמה ומערכת אחרות של אינטרקום למשרד ולבית. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ותוך זמן קצר תוכלו ליהנות ממערכת אינטרקום שתתאים למבנה שלכם. הצוות שלנו ישמח מאוד לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם את המערכות המתקדמות ביותר.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

מערכות הגנה לבית