לחצן מצוקה

אחד הפחדים הגדולים שלנו הוא להגיע יום אחד אל בית ההורים שלנו ולגלות שמשהו קרה בלי שידענו מזה, שאיש לא שם לב שלא יוצא שום קול מהבית, שהם נפלו או שקרה להם משהו. זו הסיבה שאנחנו מבקשים להתקין לחצן מצוקה בבית שלהם.

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר אנשים אשר מתקינים לחצני מצוקה בבתים שלהם. לחצנים אלו מותקנים לא רק אצל הורים מבוגרים אלא גם אצל זוגות צעירים שיש להם ילדים. אך בעוד שבמקרה הראשון, לחצן מצוקה פונה לקהל חיצוני, כלומר הוא נועד ליצור קשר עם מערכת חיצונית, הרי שלחצן מצוקה בחדרי ילדים נועד בשביל ליצור התראה בחדר השינה של ההורים או בסלון. הרעיון הוא שברגע שהילד מרגיש לא טוב, הוא לוחץ על הלחצן וכך אפשר לזהות שיש בעיה ולהגיע אליו מהר. נהוג להתקין לחצן כזה במיוחד במקרה שמדובר בילדים שיש להם מחלה, נכות או מוגבלות מסוימת שמצריכה השגחה כל העת.

במקרה של הורים מבוגרים הרי שלחצן מצוקה יכול להציל חיים ממש, מדובר בלחצן שממש לשתי מטרות עיקריות, הראשונה, במקרה והם חשים לא טוב או משהו דומה, אז הם יכולים ללחוץ על הלחצן וכך ממוקד החברה אליו הלחצן מחובר שולחים ניידת ומיידעים את בני המשפחה בעניין. המקרה השני הוא, אם חס וחלילה מתרחשת פריצה או כל דבר אחר בבית, הם יכולים ללחוץ על הלחצן, וכך החברה שולחת ניידת אבטחה או משטרה בשביל לעצור את הפורץ. לחצני מצוקה כאלה נהוג להתקין במספר מקומות בבית בשביל שמכל חדר יהיה ניתן להזעיק עזרה.

חשוב מאוד להתקין לחצן מצוקה ולבדוק אותה, בשביל לוודא שהיא אכן עובדת ולא לנסות אותה רק בזמן אמת. מומלץ גם לעשות לה בדיקות מעת לעת לוודא שהיא אכן פעילה כראוי. יש לציין שלחצני מצוקה עובדים על חשמל, לכן צריך לוודא שיש בה מערכת גיבוי שמאפשרת לה לפעול במקרה של הפסקת חשמל או דבר אחר שיכול למנוע ממנה לעבוד בצורה רגילה.

אם אתם רוצים לדעת עוד על לחצני מצוקה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. חברת יוסוניק מתמחה בהתקנת לחצני מצוקה, גלאי עשן, גלאי אינפרא אדום, אזעקות ומערכות אבטחה והגנה נוספות לבית ולמשרד. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום דרך האתר או הטלפון ואנחנו נשמח להציג בפניכם את מיטב המוצרים שלנו וכן לקבל עליהם הצעות מחיר אטרקטיביות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

גלאי עשן ביתי