התקנת אזעקות

במהלך השנים אנחנו יכולים לראות עלייה רחבה במספר הבתים והעסקים אשר בוחרים להתקין אזעקה בבית. אם בעבר רק בבתים מפוארים היה נהוג להתקין מערכות אזעקה, הרי שכיום מסיבות שנפרט בהמשך נהוג להתקין אזעקות, כולל אזעקה לדלת או אזעקת אש ואזעקות אחרות, גם בבתים רגילים.

יש לציין שהתקנת אזעקות היא עניין כמעט אלמנטארי כיום בבתים חדשים. כמעט כל מפרט של בית חדש כולל התקנת אזעקות מסוגים שונים, מתוך הכרה ברורה שאנשים רבים מעוניינים בכך. במקרים רבים מדובר בהתקנת אזעקות מאותו סוג כך שהמוקד אשר מפעיל את האזעקה והיא מחוברת אליו, אחראית על כל הבניין, כך אין צורך שמספר חברות ישרתו את הבניין כולו.

מדוע יותר אנשים מתקינים היום אזעקה לדלת או אזעקת אש?

ראשית, דרישות של חברת ביטוח. חברות ביטוח רבות מורידות את סכום הפרמיה אם יש במבנה אזעקה. יש מקרים מסוימים שהחברה אף מחייבת התקנת אזעקה, במיוחד כשמדובר במבנים גדולים, משרדים ובתים מפוארים. מאחר וברור לכל שאם תהיה פריצה למבנה אז ייגנבו דברים יקרי ערך ואז חברת הביטוח תצטרך לשלם סכומים גדולים לבעלי הנכס, אז בשביל להקטין את רמת הסיכון שלה, היא פשוט מאלצת את בעלי המקום להתקין אזעקה.

שנית, עניין של מודעות. אנשים רבים מבינים שאין להם ברירה אלא להתקין אזעקה, מאחר ואין דרך טובה יותר להרתיע פורצים או גנבים. מה עוד שבאמצעות התקנת אזעקות בבית או במשרד, הם יכולים להרגיש הרבה יותר בטוחים. אומנם זה לא מבטיח שאף אחד לא ינסה לפרוץ למקום, אך בהחלט זה יכול להקל בהרתעה ובמניעה.

שלוש, אם אנחנו מתייחסים לעניין של אזעקת אש, הרי סביר להניח שמקרים קודמים שהתרחשו ועליהם שמענו לא פעם בחדשות, גרמו לאנשים להתקין מערכות שכאלה. זה נכון גם למערכות אחרות, כמו אזעקה לדלת. עצם העובדה שאנחנו יודעים שזה קרה בסביבתנו ואפשרי שיקרה גם לנו, מושך אנשים רבים להתקין מערכות שכאלה, גם אם לא מדובר במבנה מפואר עם רכוש יקר ערך.

אם גם אתם מחפשים חברה שתעזור לכם בהתקנת אזעקות לבית או למשרד, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור לכם. כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להתקשר אלינו בהקדם, והצוות שלנו ישמח להמליץ לכם על מערכות אזעקה שונות שיכולות להתאים לכם. אנחנו נדאג שתרגישו בטוחים ומוגנים עם מערכות אזעקה מהטובות והאיכותיות ביותר בשוק.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

גלאי חיצוני