אזעקה אישית

האמירה הישנה מלמדת שהפרצה קוראת לגנב, זה אומר שבמקום אליו הגנב יכול להיכנס, הוא ירצה להיכנס ובסוף אכן זה יקרה. אך מה יקרה אם מראש לא תהיה פרצה או לפחות, יהיה איזה משהו שיגרום לו לחשוב שנית האם לנסות להיכנס?

הרבה אנשים מתקינים אזעקה אישית מתוך כוונה שזו תמנע כניסה של פורצים או גנבים, אך האמת היא שאזעקה לחדר, למשל אזעקה לחלון לא רק מונעת כניסה היא גם מרתיעה אותם מלנסות להיכנס. זאת באמצעות סימנים מקדימים שנמצאים מחוץ לבית אשר מוכיחים שאכן יש אזעקה במקום ולכן אין טעם לנסות להיכנס. לכן אפשר לומר שלאזעקה אישית יש תפקיד כפול, היא גם מונעת כניסה של פורמים וגם מרתיעה אותם מלנסות בכלל להיכנס.

יש לא מעט אנשים אשר סבורים, שאזעקה כשלעצמה לא משרתת את העניין, הרי היא בסך הכל עושה רעש ולא יותר מזה. אך זה לא מדויק. ראשית, עצם העובדה שהאזעקה פועלת, אפילו היום בסביבה בה אנחנו כבר לא רגישים לרעשים חיצוניים, הרי אם נשמע אזעקה עובדת מהבית הסמוך, סביר להניח שנצא לבדוק במה מדובר או נרים טלפון למשטרה. שנית, בלא מעט מקרים, אזעקה אישית מחוברת למוקד אבטחה, כך בכל פעם כשהיא מצפצפת אז המוקד מתקשר לבעל המקום ואף שולח ניידת לבדוק מה המצב.

כאן אנחנו צריכים לוודא 3 דברים, ראשית שהאזעקה מצפצפת בצורה חזקה וברורה בשביל שהסביבה תשמע. זה כמובן ירתיע את מי שינסה להיכנס למקום גם כן, שנית, שהאזעקה מחוברת למוקד. אזעקה שלא מחוברת עושה רק חצי עבודה, שלוש, שהמוקד אשר מפעיל את האזעקה, הוא מוקד איכותי ומהיר שפועל 24 שעות ומגיב תוך זמן קצר מאוד.

לפני סיום חשוב לציין, יש לא מעט סוגי של מערכות אזעקה, כולל מערכת אזעקה אישית שיכולה להתאים לחדרים מסוגים שונים, חשוב להתאים את סוג המערכת לחדר, וכן ליצור בחדר עוד מספר מנגנונים של אבטחה כמו סורגים, גלאים ועוד. כך תוכלו לישון בשקט שאף גורם שלא אמור להיות בו, אכן לא ייכנס אליו.

לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם אלינו ליוסוניק. אנחנו אחת החברות המובילות בישראל למכירה והתקנת מערכות אזעקה אישית לבית ולמשרד. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג להציג בפניכם מערכות שיכולות להתאים לכם לכל עניין ולכל צורך. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

אינטרקום וידאו אלחוטי