מספר מילים אודותינו

מערכות אבטחה - אודות יוסוניקשלום וברוכים הבאים לאתרנו, חברת "יוסוניק" נוסדה בשנת 1975 ולה יותר מ-30 שנות ניסיון בתחום המיגון.

החברה בהנהלת יוסי שרוני חרטה על דגלה לספק לכם הלקוחות את השירות האמין ביותר שניתן לקבל מבעל מקצוע. כמו כן החברה מחויבת לעבודה ברמת הביצוע המקצועי הגבוה ביותר, ומחויבת לאיכות המוצרים שאיתם אנו עובדים המסופקים ע"י החברות הטובות והמקצועיות בעולם למוצרי אבטחה ומיגון.

אנו עוסקים בהתקנת מערכות אבטחה ותקשורת בפריסה ארצית לבתים פרטיים,דירות ועסקים בכל סדר גודל. לרשותנו עומדים מאות מוצרים מקצועיים אשר יספקו מענה לכול איום על היקר לכם. החברה מתמחה במתן פתרונות יצירתיים וחדשניים לכל בעיה ומתחייבת לתת מענה לכל דרישה

אחריותנו כלפי הלקוחות היא חסרת גבולות ועל כך יעידו אלפי לקוחותינו. כל פרויקט אשר אנו מבצעים קטן כגדול מלווה בפגישת ייעוץ ראשונית (ללא תשלום) שבה אנו פורסים בפניך הלקוח את ניסיוננו ארוך השנים ומייעצים לך את הייעוץ הטוב והרחב ביותר. בהמשך לפגישה אנו עורכים ישיבה שבה אנו דנים על אמצעי המיגון הטובים ביותר לדעתנו הדרושים לך באתר ומגבשים דעה אחידה באשר למיגון. בהמשך לפגישה אנו שולחים לך הלקוח הצעת מחיר מפורטת המאגדת בתוכה את פרטי האביזרים בצורה מפורטת על מנת שתדע בדיוק מה אתה רוכש וזאת מכיוון שישנם אלפי מוצרים דומים בשוק עם איכויות שונות. חשוב לציין שהציוד אותו אנו רוכשים עבורכם מגיע ממיטב חברות האבטחה בארץ ומלווה באחריות למשך שנה ממועד ההתקנה.

ברשותכם נשמח להגיע אל האתר ללא התחייבות מוקדמת מצידכם על מנת שנוכל לספק לכם את הייעוץ הכי מקצועי שבאפשרותנו. אנא גשו לצור קשר ונשמח לעזור לכם בכל נושא.